DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 20 SEPTEMBER 2015
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 15
20-09-2015 06:02                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       R3       Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    691  Jos Verdaasdonk            Raalte                1984      1e M15Sn     17:31    17:37    17:10    52:17    52:17  *
    2    647  Ronald Derksen             Apeldoorn             1971      1e M15Ms     18:08    18:34    18:19    55:00    55:00  
    3    677  Bouke de Jong              Staphorst             1982      2e M15Sn     18:35    18:40    18:40    55:55    55:55  
    4    663  Sjoerd van Westerop        Zwolle DWL            1979      3e M15Sn     19:45    19:49    19:53    59:26    59:25  
    5    682  Timo Berkenbosch           Zwolle                1972      2e M15Ms     19:37    19:50    20:07    59:34    59:33  
    6    668  Erik de Ruiter             Zwolle                1985      4e M15Sn     21:33    21:13    21:01  1:03:46  1:03:39  
    7    684  Marten Beeftink            Hattem                1965      3e M15Ms     22:05    21:33    21:17  1:04:55  1:04:55  
    8    670  Wilma Wibbelink            Hattem                1985      1e V15Sn     21:07    22:21    22:45  1:06:11  1:06:10  *
    9    656  Rob Diender                Hattem DWL            1962      4e M15Ms     22:38    22:56    22:38  1:08:11  1:08:09  
   10    653  Henry Bruins               Hattem DWL            1976      5e M15Sn     22:38    22:56    22:38  1:08:12  1:08:07  
   11    664  Marjon Bijsterbosch        Zwolle DWL            1979      2e V15Sn     23:16    23:18    22:55  1:09:28  1:09:26  
   12    688  Willie Lozeman             Marienheem            1959      1e V15Ms     23:39    23:33    23:36  1:10:47  1:10:44  
   13    689  Dick Metselaar             Meppel                1964      5e M15Ms     24:05    23:51    23:22  1:11:17  1:11:03  
   14    687  Jannie Nijenhuis           Raalte                1965      2e V15Ms     23:38    24:08    24:32  1:12:18  1:12:14  
   15    667  Pieter Galema              Hattem                1956      6e M15Ms     24:12    24:36    23:34  1:12:21  1:12:16  
   16    690  Hendrik Jan Korterink      Wezep                 1955      7e M15Ms     24:07    24:28    24:04  1:12:37  1:12:35  
   17    669  Henk Norder                Zwolle                1957      8e M15Ms     24:12    24:37    24:29  1:13:17  1:13:12  
   18    685  Sandra Buschhaus           Zwolle                1983      3e V15Sn     25:42    25:32    24:56  1:16:09  1:16:05  
   19    679  Michel Matteman            Zwolle                1980      6e M15Sn     25:41    25:32    25:08  1:16:20  1:16:07  
   20    678  Jeroen de Klerk            Zwolle                1979      7e M15Sn     25:41    25:34    25:16  1:16:31  1:16:17  
   21    660  Bert van der Kolk          Hattem DWL            1973      9e M15Ms     26:24    26:24    24:56  1:17:43  1:17:31  
   22    672  Willem Boverhof            Zwolle                1975     10e M15Ms     26:27    27:08    25:05  1:18:40  1:18:33  
   23    673  Peter van Engen            Zwolle                1975     11e M15Ms     26:09    26:44    25:52  1:18:44  1:18:37  
   24    675  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     12e M15Ms     26:28    26:26    26:03  1:18:56  1:18:48  
   25    649  Ingrid Pronk               Hattem DWL            1973      3e V15Ms     26:25    26:41    26:16  1:19:21  1:19:09  
   26    655  Liesbeth Stobbink          Hattem DWL            1975      4e V15Ms     26:24    26:41    26:20  1:19:24  1:19:12  
   27    671  Tinus van Riele            Zwolle                1978      8e M15Sn     26:29    27:08    26:29  1:20:04  1:19:57  
   28    681  Peter Lage Venterink       Nijverdal             1960     13e M15Ms     26:27    27:11    27:23  1:21:01  1:20:56  
   29    686  Ton Onderwater             Zwolle                1958     14e M15Ms     26:49    27:42    28:34  1:23:05  1:22:51  
   30    659  Matthijs Groeneveld        Amsterdam             1983      9e M15Sn     28:43    27:33    27:13  1:23:28  1:23:13  
   31    661  Rogier van Willigen        Leiden                1980     10e M15Sn     28:43    27:33    27:13  1:23:28  1:23:12  
   32    658  Jeroen Vis                 Leiden                1980     11e M15Sn     29:32    29:06    27:16  1:25:52  1:25:35  
   33    683  Kees Elzinga               Meppel                1962     15e M15Ms     30:21    28:21    27:43  1:26:25  1:26:11  
   34    674  D.W. Hiemstra              Meppel                1968     16e M15Ms     30:21    28:21    27:44  1:26:25  1:26:11  
   35    676  A. Schuurman               Amsterdam             1936     17e M15Ms     29:15    30:07    30:52  1:30:13  1:30:05  
   36     46  Dick van Roekel            Almere                1967     18e M15Ms     27:59    30:21    49:12  1:47:30  1:47:15  














              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.