DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 20 SEPTEMBER 2015
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 10
20-09-2015 06:01                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    400  Willard Bredewold          Zwolle                1984      1e M10Sn     17:17    17:26    34:42    34:42  17,291 *
    2    432  Martijn Schakelaar         Hattem                1974      1e M10Ms     17:48    18:15    36:02    36:02  16,651 
    3    444  Marcel de Bats             Vaassen               1986      2e M10Sn     17:44    18:44    36:28    36:28  16,453 
    4    445  Henk Ruiter                Amersfoort            1980      3e M10Sn     18:09    18:33    36:41    36:41  16,356 
    5    436  GertJan Tichelaar          Oldebroek             1957      2e M10Ms     18:21    19:23    37:44    37:43  15,908 
    6    404  Edo Brouwer                Hattem DWL            1980      4e M10Sn     18:56    18:50    37:46    37:45  15,894 
    7    411  Eric Kloosterziel          Wezep                 1961      3e M10Ms     19:16    19:55    39:11    39:10  15,319 
    8    401  Hubert Bögemann            Heerde                1962      4e M10Ms     19:52    19:55    39:46    39:45  15,094 
    9    427  Bert van de Beek           Wezep                 1986      5e M10Sn     20:26    20:58    41:23    41:22  14,504 
   10    434  Nathan Flier               Hattem                1997      6e M10Sn     20:38    20:49    41:27    41:25  14,487 
   11    654  Niels Visser               Hattem                1983      7e M10Sn     20:29    20:59    41:28    41:28  14,469 
   12    385  Jochem Mentjox             Zwolle                1978      8e M10Sn     20:56    20:33    41:29    41:26  14,481 
   13    438  Saskia Schutte             Veessen               1972      1e V10Ms     20:33    21:03    41:35    41:35  14,429 *
   14    433  Evert Flier                Hattem                1962      5e M10Ms     20:58    21:12    42:09    42:08  14,241 
   15    435  Erwin van de Wetering      Wezep                 1980      9e M10Sn     21:17    21:10    42:27    42:24  14,151 
   16    423  Lisa van Dijk              Hattem DWL            1995      1e V10Sn     21:33    21:07    42:39    42:36  14,085 
   17    386  Jorma van den Hoeven       Hattem DWL            1982     10e M10Sn     21:33    21:07    42:39    42:35  14,090 
   18    449  Henk Hokse                 Staphorst             1976     11e M10Sn     21:33    21:36    43:09    43:07  13,916 
   19    443  Heiko van Beek             Hattem                1977     12e M10Sn     21:33    21:52    43:24    43:19  13,851 
   20    442  Dennis Mensink             Heerde                1983     13e M10Sn     22:06    21:20    43:26    43:24  13,825 
   21    414  Ernst Zwijnenberg          Heino DWL             1976     14e M10Sn     21:33    22:14    43:47    43:42  13,730 
   22    440  Berry Westhoff             Hattem                1969      6e M10Ms     22:14    22:24    44:37    44:35  13,458 
   23    429  Luuk Doornwaard            Hattemerbroek         1963      7e M10Ms     23:08    23:07    46:15    46:12  12,987 
   24    415  Rene Landman               Zwolle                1969      8e M10Ms     23:15    23:01    46:15    46:11  12,992 
   25    448  Albert Jan van Olst        Nunspeet              1989     15e M10Sn     23:05    23:21    46:26    46:23  12,936 
   26    402  Nanette Dijkman            Heerde                1975      2e V10Sn     23:12    23:15    46:27    46:26  12,922 
   27    441  Rene van Leussen           Nieuwleusen           1982     16e M10Sn     22:41    23:57    46:37    46:34  12,885 
   28    381  Truus Verbiesen            Hattem DWL            1975      2e V10Ms     23:10    23:44    46:54    46:52  12,802 
   29    409  S. Bulutlar                Zwolle                1974      9e M10Ms     24:33    22:51    47:23    47:17  12,689 
   30    419  Marc van der Ziel          Hattem DWL            1972     10e M10Ms     23:24    24:26    47:50    47:49  12,548 
   31    420  Henk Ruigrok               Zwolle                1960     11e M10Ms     24:04    23:56    47:59    47:54  12,526 
   32    422  Reinier Jonker             Hattem DWL            1970     12e M10Ms     22:59    25:03    48:02    47:57  12,513 
   33    398  Bert Wagtelenberg          Hattem DWL            1971     13e M10Ms     23:44    24:56    48:40    48:38  12,337 
   34    393  Bertine Engelsman          Wezep DWL             1969      3e V10Ms     24:21    24:49    49:10    49:06  12,220 
   35    408  Roelof Pepping             Dronten               1947     14e M10Ms     24:06    25:36    49:42    49:41  12,076 
   36    431  Gerrinde van Lieshout      t Harde               1982      3e V10Sn     25:21    25:10    50:30    50:26  11,897 
   37    403  Ton de Ram                 Wijhe                 1952     15e M10Ms     25:06    25:39    50:44    50:40  11,842 
   38    430  E. Doornwaard              Wezep                 1962     16e M10Ms     25:42    25:03    50:45    50:36  11,858 
   39    417  Henriette Toorn            Heerde                1972      4e V10Ms     25:46    25:05    50:51    50:33  11,869 
   40    395  Eric Boerkamp              Twello DWL            1961     17e M10Ms     25:58    25:59    51:57    51:46  11,590 
   41    390  Rebecca Snijder            Zwolle                1992      4e V10Sn     25:43    26:35    52:17    52:00  11,538 
   42    426  Wilroy van Dijk            Kampen                1971     18e M10Ms     26:01    26:25    52:25    52:13  11,491 
   43    396  Marleen van der Horst      Hattem                1991      5e V10Sn     26:42    25:57    52:38    52:29  11,432 
   44    406  Remco Lootens              Hattem DWL            1972     19e M10Ms     26:24    26:21    52:44    52:33  11,418 
   45    387  Alex Witteveen             Hattem DWL            1961     20e M10Ms     26:25    26:19    52:44    52:33  11,418 
   46    416  Janny Jongejan             Heerde                1961      5e V10Ms     26:25    26:44    53:09    52:52  11,349 
   47    425  Flip Nijhoff               Elburg                1952     21e M10Ms     26:28    26:48    53:16    53:09  11,289 
   48    410  Tia Dalstra                Hattem DWL            1973      6e V10Ms     26:58    27:13    54:10    54:03  11,101 
   49    439  Ilonka Poker               Kampen                1980      6e V10Sn     28:12    27:08    55:19    55:08  10,883 
   50    389  Merlijn Meeus              Utrecht               1979     17e M10Sn     28:02    27:38    55:39    55:24  10,830 

              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.


DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 20 SEPTEMBER 2014 UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 10 20-09-2015 06:01 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 R2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 437 Con Sagel Zwolle 1977 18e M10Sn 27:31 28:11 55:41 55:34 10,798 52 388 Karin Witteveen Hattem DWL 1965 7e V10Ms 27:23 29:25 56:47 56:41 10,585 53 412 Laila Borst Hattem DWL 1989 7e V10Sn 27:44 29:09 56:52 56:44 10,576 54 397 Ellen Ernst Zwolle 1977 8e V10Sn 28:24 29:13 57:37 57:23 10,456 55 413 Romanov Sagel Hattem 1970 22e M10Ms 27:31 30:34 58:04 57:58 10,351 56 428 Heleen Diekman Hattem DWL 1977 9e V10Sn 28:45 29:40 58:25 58:17 10,295 57 418 Brenda van den Berg Hattem DWL 1964 8e V10Ms 28:40 29:46 58:26 58:18 10,292 58 451 Clarice Oordt Hattem 1969 9e V10Ms 28:42 30:01 58:42 58:35 10,242 59 392 M.M.S. Vastenhoud- Ritzem Hattem 1984 10e V10Sn 29:59 29:43 59:42 59:22 10,107 60 391 Anita van Gerner Hattem DWL 1969 10e V10Ms 29:27 30:21 59:48 59:40 10,056 61 405 Tineke Ernst Hattem 1982 11e V10Sn 32:18 29:51 1:02:09 1:01:55 9,690 62 450 Anneke Kuiper Hasselt 1965 11e V10Ms 30:56 31:49 1:02:44 1:02:35 9,587 63 246 Evelien van Roekel Almere 1967 12e V10Ms 31:17 33:14 1:04:31 1:04:16 9,336 64 446 Lineke Tepper Zwolle 1955 13e V10Ms 32:50 33:08 1:05:58 1:05:45 9,125 65 447 Herman Euverman Zwolle 1953 23e M10Ms 32:51 33:07 1:05:58 1:05:46 9,123 66 424 Ans Nijhoff Elburg 1953 14e V10Ms 33:24 34:07 1:07:30 1:07:18 8,915 DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.