DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 20 SEPTEMBER 2014
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 15
20-09-2014 16:13                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       R3       Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    638  Jan-Pieter Mondria         Heerde                1963      1e M.Mas     18:17    18:32    18:19    55:07    55:07  
    2    604  Sjoerd van Westerop        Zwolle                1979      1e M.Sen     19:36    19:20    19:00    57:55    57:54  
    3    607  Maikel Vogels              Hattem DWL            1976      2e M.Sen     19:11    19:32    19:27    58:09    58:07  
    4    642  Roel van der Steege        Kampen                1969      2e M.Mas     19:04    20:14    20:47  1:00:04  1:00:04  
    5    610  Arjan Rorije               Dalfsen               1974      3e M.Mas     20:29    20:58    20:18  1:01:44  1:01:42  
    6    605  Johan van Hoorn            Hattem DWL            1972      4e M.Mas     20:37    20:55    20:27  1:01:58  1:01:56  
    7    628  Saskia Schutte             Veessen               1972      1e V.Mas     20:53    21:18    20:57  1:03:07  1:03:06  
    8    643  Allard Brunsting           Hoogeveen             1970      5e M.Mas     20:43    21:43    21:37  1:04:02  1:04:01  
    9    625  Hubert Bögemann            Heerde                1962      6e M.Mas     20:50    22:03    22:07  1:05:00  1:04:58  
   10    646  Gert Tadema                Zwolle                1959      7e M.Mas     21:43    21:50    21:33  1:05:05  1:04:54  
   11    624  Jeroen Lourens             Hattem                1972      8e M.Mas     21:28    22:08    21:55  1:05:30  1:05:26  
   12    640  Gert Bartels               Zwolle                1969      9e M.Mas     21:15    22:05    22:19  1:05:39  1:05:36  
   13    636  Corné van der Worp         Hattem                1966     10e M.Mas     22:02    22:11    21:46  1:05:59  1:05:52  
   14    644  Klaas-Jan Kisteman         Rouveen               1982      3e M.Sen     22:10    22:07    22:30  1:06:46  1:06:42  
   15    633  Arie Verhoef               Hattemerbroek         1952     11e M.Mas     21:47    23:02    22:55  1:07:42  1:07:38  
   16    632  Wim van der Laan           Hattem                1962     12e M.Mas     23:36    23:14    22:22  1:09:11  1:09:08  
   17    639  Sven Lindeboom             Zwolle                1988      4e M.Sen     22:24    23:42    23:55  1:10:00  1:09:57  
   18    641  Christian Tijssen          Hattem                1989      5e M.Sen     22:24    24:10    24:25  1:10:58  1:10:56  
   19    602  Bauke Busscher             Hattem DWL            1980      6e M.Sen     22:48    23:45    24:49  1:11:21  1:11:20  
   20    617  Erik de Ruiter             Zwolle                1985      7e M.Sen     22:58    23:34    25:15  1:11:46  1:11:35  
   21    631  Richard Hofmeijer          Heerde                1979      8e M.Sen     24:50    24:00    23:21  1:12:10  1:12:03  
   22    603  Marjon Bijsterbosch        Zwolle DWL            1979      1e V.Sen     24:14    24:04    23:56  1:12:14  1:12:10  
   23    634  Guido Bakker               Hattem                1984      9e M.Sen     23:25    23:21    26:23  1:13:08  1:12:59  
   24    627  Koen de Roo                Zwolle                1977     10e M.Sen     23:35    24:52    25:05  1:13:31  1:13:27  
   25    608  Pieter Galema              Hattem                1956     13e M.Mas     24:53    24:23    24:24  1:13:39  1:13:35  
   26    612  Marc van der Ziel          Hattem DWL            1972     14e M.Mas     26:04    25:23    26:17  1:17:42  1:17:35  
   27    626  Peter van Heerde           Zwolle                1966     15e M.Mas     24:54    26:12    27:20  1:18:26  1:18:22  
   28    620  M. den Besten              Hattem                1974     11e M.Sen     24:40    26:48    27:01  1:18:28  1:18:23  
   29    645  Henk Norder                Zwolle                1957     16e M.Mas     24:54    25:44    27:54  1:18:31  1:18:27  
   30    630  Jordy van den Berg         Hattem                1988     12e M.Sen     22:56    26:47    28:52  1:18:34  1:18:31  
   31    621  Diederik van der Worp      Hattem                1977     13e M.Sen     25:35    26:48    26:49  1:19:10  1:19:10  
   32    629  Janine Prins               Zwolle                1980      2e V.Sen     26:08    27:12    27:03  1:20:22  1:20:15  
   33    637  Peter Lage Venterink       Nijverdal             1960     17e M.Mas     26:27    27:24    27:19  1:21:09  1:21:00  
   34    606  Pilar Pampin               Hattem DWL            1970      2e V.Mas     26:05    27:55    29:10  1:23:10  1:23:07  
   35    618  Anne de Munnik             Wolfheze              1963      3e V.Mas     27:41    28:17    29:11  1:25:08  1:24:57  
   36    619  Debora van der Pol         Hattem                1984      3e V.Sen     30:11    28:56    26:24  1:25:29  1:25:16  
   37    611  Margreet van der Weide     Hattem                1971      4e V.Mas     29:27    28:37    29:44  1:27:47  1:27:32  
   38    622  Ben Kok                    Kampen                1970     18e M.Mas     29:25    30:01    29:17  1:28:42  1:28:37  
   39    609  Ingrid Pronk               Hattem DWL            1973      5e V.Mas     29:20    29:50    30:19  1:29:27  1:29:20  












              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.