DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 20 SEPTEMBER 2014
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 10
20-09-2014 16:13                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    377  Erik Slomp                 Zwolle                1984      1e M.Sen     17:36    18:18    35:53    35:53  16,721 
    2    375  Martijn Schakelaar         Hattem                1974      1e M.Mas     17:53    18:27    36:19    36:19  16,521 
    3    376  Erik Vorsselman            Kampen                1987      2e M.Sen     18:19    19:10    37:28    37:25  16,036 
    4    365  Bouke de Jong              Staphorst             1982      3e M.Sen     18:55    19:15    38:10    38:09  15,727 
    5    359  Michel Blaauwgeers         Zwolle                1972      2e M.Mas     19:25    19:20    38:44    38:43  15,497 
    6    363  Jan Schra                  IJsselmuiden          1988      4e M.Sen     19:25    19:29    38:53    38:51  15,444 
    7    325  Lysanne Aarden             Utrecht               1990      1e V.Sen     20:12    20:30    40:41    40:40  14,754 
    8    358  Gerrit van der Veen        Zwolle                1965      3e M.Mas     20:12    20:40    40:52    40:50  14,694 
    9    350  Marc van Meeteren          Zutphen               1970      4e M.Mas     21:15    21:18    42:33    42:21  14,168 
   10    335  Cora Kloosterziel          Wezep                 1963      1e V.Mas     21:14    21:59    43:13    43:12  13,889 
   11    334  Jan Strik                  Hattem                1957      5e M.Mas     22:29    23:36    46:04    46:02  13,034 
   12    322  Theo van Vuuren            Zwolle                1988      5e M.Sen     23:26    23:16    46:41    46:38  12,866 
   13    380  Heiko van Beek             Hattem DWL                      6e M.Sen     23:36    24:03    47:39    47:32  12,623 
   14    352  Marit Tenkink              Groningen             1993      2e V.Sen     23:30    24:16    47:46    47:44  12,570 
   15    344  Mirna Hessels              Zwolle                1990      3e V.Sen     23:45    24:06    47:51    47:48  12,552 
   16    341  Gert Jan Zieleman          Hattem                1971      6e M.Mas     23:47    24:08    47:54    47:47  12,557 
   17    332  Gerrit Jan Kroes           Hattem DWL            1988      7e M.Sen     23:58    24:05    48:03    47:58  12,509 
   18    349  Debora van Houdt           Hattem                1979      4e V.Sen     24:14    24:08    48:22    48:18  12,422 
   19    311  Luuk Doornwaard            Hattemerbroek         1963      7e M.Mas     24:20    24:21    48:40    48:30  12,371 
   20    371  Jaap van de Kolk           Elburg                1959      8e M.Mas     23:34    25:16    48:50    48:46  12,303 
   21    364  Sander van den Tillaart    Enschede              1983      8e M.Sen     24:26    24:43    49:08    49:05  12,224 
   22    316  Truus Verbiesen            Hattem DWL            1975      5e V.Sen     24:43    24:39    49:22    49:19  12,166 
   23    360  Jessica Bronkhorst         Enschede              1984      6e V.Sen     24:26    25:13    49:39    49:37  12,093 
   24    338  Eric Boerkamp              Twello DWL            1961      9e M.Mas     25:08    25:21    50:28    50:21  11,917 
   25    379  Bernadette van Groeningen  Warnsveld             1973      2e V.Mas     25:30    25:17    50:46    50:34  11,866 
   26    367  Frits Lautenbag            Hattem                1948     10e M.Mas     25:21    25:49    51:10    51:02  11,757 
   27    361  Eric Fiks                  Hattem                1972     11e M.Mas     25:49    25:34    51:22    51:13  11,715 
   28    333  Bertine Engelsman          Wezep                 1969      3e V.Mas     26:28    24:56    51:23    51:19  11,692 
   29    327  Jean-Paul van Bregt        Wezep                 1973     12e M.Mas     26:28    24:57    51:24    51:19  11,692 
   30    301  Pieter Visser              Zwolle                1987      9e M.Sen     25:08    26:40    51:48    51:33  11,639 
   31    369  Edger Knier                Hattem                1978     10e M.Sen     25:46    26:08    51:53    51:42  11,605 
   32    323  Gerard de Jong             Hattem                1954     13e M.Mas     26:12    27:16    53:28    53:22  11,243 
   33    372  Thea Lourens               Hattem DWL            1978      7e V.Sen     26:17    27:12    53:28    53:24  11,236 
   34    351  Gerrit Liefers             Wapenveld             1965     14e M.Mas     26:25    27:22    53:47    53:32  11,208 
   35    368  Bart Riezeweide            Hattem                1967     15e M.Mas     26:17    27:52    54:08    54:01  11,108 
   36    326  Dennis Metz                Zwolle                1983     11e M.Sen     27:07    27:27    54:34    54:29  11,013 
   37    339  Annemieke Zandbergen       Zwolle                1966      4e V.Mas     27:47    26:49    54:35    54:26  11,023 
   38    343  Tia Dalstra                Hattem DWL            1973      5e V.Mas     27:25    27:33    54:58    54:52  10,936 
   39    357  Lia Aarden-Tabak           Zwolle                1958      6e V.Mas     28:37    27:31    56:08    55:57  10,724 
   40    330  Marjan Vervoort            Zwolle                1961      7e V.Mas     27:47    28:40    56:26    56:17  10,660 
   41    328  Theo de Ruiter             Hattem                1957     16e M.Mas     27:36    29:01    56:37    56:27  10,629 
   42    331  Johan Kremer               Hattem DWL            1975     12e M.Sen     27:55    28:52    56:47    56:39  10,591 
   43    355  Alex Witteveen             Hattem DWL            1961     17e M.Mas     28:40    28:09    56:48    56:33  10,610 
   44    366  Sabina Stare               Zwolle                1962      8e V.Mas     28:39    28:34    57:12    57:02  10,520 
   45    348  Berlinda Dokter            IJsselmuiden          1967      9e V.Mas     28:37    28:36    57:13    57:02  10,520 
   46    342  Remco Lootens              Hattem DWL            1972     18e M.Mas     28:03    29:26    57:29    57:20  10,465 
   47    329  Yolanda Mors               Zwolle                1971     10e V.Mas     27:52    29:39    57:31    57:23  10,456 
   48    337  Esther de Hart             Zwolle                1987      8e V.Sen     28:54    29:07    58:01    57:55  10,360 
   49    374  Henk Juffer                Nunspeet              1941     19e M.Mas     28:39    30:09    58:48    58:45  10,213 
   50    313  Alie Eikenaar              Zwolle                1957     11e V.Mas     28:39    30:27    59:06    58:55  10,184 

              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.


DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 20 SEPTEMBER 2014 UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 10 20-09-2014 16:13 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 R2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 346 Carlo van Velde Well 1974 20e M.Mas 32:11 27:11 59:21 53:58 11,118 52 345 Jantine van Loo Hattem 1990 9e V.Sen 29:34 29:54 59:28 59:16 10,124 53 303 Karin Schaver Zwolle 1972 12e V.Mas 29:37 29:54 59:30 59:14 10,129 54 356 Karin Witteveen Hattem DWL 1965 13e V.Mas 28:59 30:44 59:43 59:28 10,090 55 302 Rommie Spoelstra Zwolle 1987 10e V.Sen 29:33 30:39 1:00:11 59:56 10,011 56 353 Alex van Gelder Wezep 1971 21e M.Mas 31:16 28:58 1:00:14 59:58 10,006 57 309 Harold Neijenhuis Hattem DWL 1965 22e M.Mas 31:01 29:27 1:00:27 1:00:11 9,970 58 321 Heleen Diekman Hattem DWL 1977 11e V.Sen 29:49 30:44 1:00:33 1:00:25 9,931 59 314 Anita van Gerner Hattem DWL 1969 14e V.Mas 29:50 30:46 1:00:36 1:00:30 9,917 60 370 Jeannet Ordelman Nijverdal 1964 15e V.Mas 29:33 32:26 1:01:59 1:01:47 9,711 61 318 Larissa Pierik Hattem 1988 12e V.Sen 31:27 31:04 1:02:30 1:02:18 9,631 62 319 Jennifer Mulder Hattem 1987 13e V.Sen 31:28 32:14 1:03:42 1:03:29 9,451 63 347 Pierre Schoonhoven Wezep 1979 13e M.Sen 32:51 31:14 1:04:05 1:03:48 9,404 64 378 Anneke Bos Hasselt 1965 16e V.Mas 31:52 32:47 1:04:39 1:04:29 9,305 65 373 Laila Borst Hattem 1989 14e V.Sen 32:05 33:58 1:06:02 1:05:50 9,114 66 354 Joël Pap Hattem 1982 14e M.Sen 32:51 33:19 1:06:09 1:05:53 9,107 67 305 Hanneke Nijmeijer Zwolle 1969 17e V.Mas 33:01 33:37 1:06:37 1:06:27 9,029 DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.