DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 17 SEPTEMBER 2016
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD  5
17-09-2016 17:32                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------
    1     47  Gerco van den Brink        Ermelo                1992      1e M5Sen     17:32    17:31  17,127    3:30 *
    2     90  Jens Tybout                Kampen                1993      2e M5Sen     17:32    17:32  17,110    3:30 
    3     62  Twan Wildeboer             Hattem                1996      3e M5Sen     17:43    17:43  16,933    3:32 
    4     89  Jurrien Voor in 't Holt    Nunspeet              1992      4e M5Sen     17:55    17:54  16,760    3:35 
    5     81  Gertjan Tichelaar          Oldebroek             1957      1e M5Mas     17:56    17:56  16,729    3:35 
    6     57  Robert Reitsema            Kampen                1965      2e M5Mas     18:37    18:37  16,115    3:43 
    7     11  Bram Lanser                IJsselmuiden          1991      5e M5Sen     18:52    18:50  15,929    3:46 
    8     14  Hubert Bögemann            Heerde                1962      3e M5Mas     18:53    18:52  15,901    3:46 
    9     30  Rutger van Dijk            Hattem DWL            1998      6e M5Sen     18:55    18:52  15,901    3:47 
   10     91  Wouter van Gessel          Zwolle                1981      7e M5Sen     18:56    18:55  15,859    3:47 
   11     32  Heiko van Beek             Hattem DWL            1977      8e M5Sen     19:00    18:59  15,803    3:48 
   12     24  Thomas Hoogers             Hattem                1998      9e M5Sen     19:04    19:00  15,789    3:48 
   13     85  Tjibbe de Vries            Kampen                1954      4e M5Mas     19:07    19:06  15,707    3:49 
   14     97  Lars van der Zwaan         Hattem                1987     10e M5Sen     19:19    19:15  15,584    3:51 
   15     99  Han van 't Ende            Amersfoort            1988     11e M5Sen     19:23    19:23  15,477    3:52 
   16     20  Johan van Hoorn            Hattem DWL            1972      5e M5Mas     19:29    19:28  15,411    3:53 
   17     79  Juda Vecht                 Zwolle                1960      6e M5Mas     19:49    19:47  15,164    3:57 
   18     53  Ernst Zwijnenberg          Heino DWL             1976      7e M5Mas     19:51    19:49  15,139    3:58 
   19     34  Gerard Kroes               Oldebroek             1970      8e M5Mas     20:04    20:02  14,975    4:00 
   20     10  Berend Lanser              Grafhorst             1995     12e M5Sen     20:12    20:09  14,888    4:02 
   21     73  Jorma van den Hoeven       Hattem DWL            1982     13e M5Sen     20:12    20:10  14,876    4:02 
   22     84  Mynko Peterink             Apeldoorn             1971      9e M5Mas     20:37    20:35  14,575    4:07 
   23     96  Balcean Sarina             Sleidinge             1993      1e V5Sen     20:47    20:44  14,469    4:09 *
   24     35  Bert van Dijk              Hattem DWL            1959     10e M5Mas     20:56    20:53  14,366    4:11 
   25     74  Marjon Bijsterbosch        Zwolle DWL            1979      2e V5Sen     21:35    21:33  13,921    4:19 
   26     92  Sjoerd van Westerop        Zwolle                1979     14e M5Sen     21:37    21:34  13,910    4:19 
   27     42  Nanette Dijkman            Heerde                1975      1e V5Mas     21:47    21:44  13,804    4:21 
   28     18  Bauke Busscher             Hattem DWL            1980     15e M5Sen     21:48    21:45  13,793    4:21 
   29     80  Michel Hulsman             Zwolle                1956     11e M5Mas     21:59    21:56  13,678    4:23 
   30     51  Erik Joling                Zwolle                1988     16e M5Sen     22:12    21:53  13,709    4:26 
   31     69  Linda Eektimmerman         Zwolle                1985      3e V5Sen     22:21    22:19  13,443    4:28 
   32     38  Jac Postma                 's-Heerenbroek        1968     12e M5Mas     22:27    22:24  13,393    4:29 
   33     55  Bertine Engelsman          Wezep DWL             1969      2e V5Mas     23:05    23:01  13,034    4:37 
   34      9  Lasse van den Berg         Hattem                2004     17e M5Sen     23:21    23:04  13,006    4:40 
   35     94  Willem Boersma             Wezep                 1988     18e M5Sen     23:27    23:08  12,968    4:41 
   36      3  Gerrit Jan Kroes           Wezep                 1988     19e M5Sen     23:56    23:38  12,694    4:47 
   37    100  Kim Witteveen              Wapenveld             1998      4e V5Sen     24:13    24:07  12,440    4:50 
   38     15  Katerina Thymgio           Hattem                2004      5e V5Sen     24:14    24:09  12,422    4:50 
   39     75  Johan Voorhorst            Apeldoorn             1971     13e M5Mas     24:19    24:14  12,380    4:51 
   40     95  Timon Beeftink             Hattem                1997     20e M5Sen     24:21    24:18  12,346    4:52 
   41     66  Matthijs van den Berg      Hattem DWL            1987     21e M5Sen     24:24    24:13  12,388    4:52 
   42     71  Alex Witteveen             Hattem DWL            1961     14e M5Mas     24:32    24:28  12,262    4:54 
   43     37  Monique de Zee             Hattem DWL            1971      3e V5Mas     24:37    24:33  12,220    4:55 
   44     88  Twan Eghuizen              Elburg                1940     15e M5Mas     24:42    24:34  12,212    4:56 
   45     82  Peter Lage Venterink       Nijverdal             1960     16e M5Mas     24:50    24:45  12,121    4:58 
   46      7  Cor van den Berg           Hattem DWL            1948     17e M5Mas     24:58    24:48  12,097    4:59 
   47     28  Laila Borst                Hattem DWL            1989      6e V5Sen     25:12    25:04  11,968    5:02 
   48     39  Dick Doornenbal            Elburg                1948     18e M5Mas     25:25    25:19  11,850    5:05 
   49     67  Debora van Houdt           Hattem                1979      7e V5Sen     25:39    25:35  11,726    5:07 
   50     58  Henk Brouwer               Hattem                1952     19e M5Mas     25:39    25:30  11,765    5:07 
   51     70  Remco Lootens              Hattem DWL            1972     20e M5Mas     25:48    25:42  11,673    5:09 
   52     33  Renate Kroes               Oldebroek             1973      4e V5Mas     25:57    25:52  11,598    5:11 
   53     27  Michel Niemer              Hattemerbroek DWL     1972     21e M5Mas     26:01    25:55  11,576    5:12 
   54     21  Wilco Muller               Wageningen            1993     22e M5Sen     26:10    25:55  11,576    5:14 
   55     59  Ruben ten Hove             Groningen             1988     23e M5Sen     26:12    25:53  11,590    5:14 
   56     13  Kira Sluiter               Hattem DWL            1976      5e V5Mas     26:18    26:13  11,443    5:15 
   57     98  Anouk van Dijk             Hattem                1994      8e V5Sen     26:31    26:26  11,349    5:18 
   58     78  Chris Harwig               Hattem                1961     22e M5Mas     26:32    26:21  11,385    5:18 
   59     60  Martijn Hazelhorst         Zwolle                1988     24e M5Sen     26:32    26:15  11,429    5:18 
   60     87  Gerard de Jong             Hattem                1954     23e M5Mas     26:33    26:20  11,392    5:18 
   61     40  Gert Brussee               Nunspeet              1964     24e M5Mas     26:38    26:34  11,292    5:19 
   62     86  Marianne Gelderman         Hattem                1970      6e V5Mas     26:43    26:30  11,321    5:20 
   63     36  Hendrik Flier              Zwolle                1960     25e M5Mas     26:55    26:39  11,257    5:23 
   64     72  Rene Samsen                Zalk                  1991     25e M5Sen     27:11    27:01  11,104    5:26 
   65     65  Elise Bronsveld            Hattem                1994      9e V5Sen     27:11    27:01  11,104    5:26 
   66     64  Wilma Bronsveld            Hattem                1962     26e M5Mas     27:16    27:07  11,063    5:27 
   67     44  Annemieke Riepma           Den Haag              1993     10e V5Sen     27:24    27:06  11,070    5:28 
   68     63  Karin Witteveen            Hattem DWL            1965      7e V5Mas     27:48    27:40  10,843    5:33 
   69     17  Lyneke Busscher            Hattem                1983     11e V5Sen     27:51    27:44  10,817    5:34 
   70     76  Bart Riezeweide            Hattem                1967     27e M5Mas     28:26    28:22  10,576    5:41 
   71     50  Janine Strik               Hattem DWL            1969      8e V5Mas     28:30    28:21  10,582    5:42 
   72     93  Marja van Dieren           Hattem                1970      9e V5Mas     28:53    28:40  10,465    5:46 
   73      4  Emiel Beltman              Hattemerbroek DWL     1991     26e M5Sen     29:02    28:46  10,429    5:48 
   74     22  Marleen Lochem             Hattem                1975     10e V5Mas     29:09    29:00  10,345    5:49 
   75      8  Esther van den Berg        Hattem                1976     11e V5Mas     29:11    28:53  10,387    5:50 
   76     56  Lisanne Nagelhout          Hattem                1992     12e V5Sen     29:13    29:05  10,315    5:50 
   77     52  Mark Boersma               Wapenveld             1961     28e M5Mas     29:48    29:30  10,169    5:57 
   78     54  Diane de Groot             Hattem DWL            1988     13e V5Sen     29:50    29:40  10,112    5:58 
   79     77  Henk Juffer                Nunspeet              1941     29e M5Mas     29:59    29:57  10,017    5:59 
   80     41  Enny Vros                  Hattem DWL            1961     12e V5Mas     30:13    30:04   9,978    6:02 
   81     48  Rina Kommer                Heerde                1986     14e V5Sen     30:19    30:13   9,928    6:03 
   82     45  Eveline Boersma            Wezep                 1991     15e V5Sen     30:21    30:03   9,983    6:04 
   83     31  Sanne Voets                Epe                   1981     16e V5Sen     30:21    30:10   9,945    6:04 
   84     61  Nicole de Groot            Hattem DWL            1970     13e V5Mas     31:01    30:51   9,724    6:12 
   85     49  Dirkina van der Beek       Hattem                1972     14e V5Mas     31:05    30:53   9,714    6:13 
   86     46  Jolanda Kroes              Hattem                1977     17e V5Sen     31:06    30:54   9,709    6:13 
   87     83  Jeannet Ordelman           Nijverdal             1964     15e V5Mas     31:28    31:14   9,605    6:17 
   88     29  Liv Poulsen                Hattemerbroek         1995     18e V5Sen     33:23    33:07   9,059    6:40 
   89     26  Egbertina Tessemaker       Oene                  1982     19e V5Sen     33:29    33:19   9,005    6:41 
   90      2  Natasja Blankvoort         Hattem                1980     20e V5Sen     33:53    33:36   8,929    6:46 
   91     23  Annemarie Eilert           Dalfsen               1986     21e V5Sen     34:03    33:56   8,841    6:48 

              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.