DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 17 SEPTEMBER 2016
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 15
17-09-2016 17:33                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       R3       Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    412  Wilco Hermens              Zwolle                1996      1e M15Sn     20:38    21:00    19:46  1:01:23  1:01:19  *
    2    418  Lambert Russcher           Staphorst             1987      2e M15Sn     20:58    21:01    20:30  1:02:28  1:02:26  
    3    403  Marten Beeftink            Hattem DWL            1965      1e M15Ms     21:32    21:21    21:16  1:04:08  1:04:03  
    4    419  Cor van Emmerik            Epe                   1973      2e M15Ms     20:56    21:59    22:18  1:05:11  1:05:09  
    5    405  Rob Diender                Hattem DWL            1962      3e M15Ms     21:31    22:30    22:56  1:06:57  1:06:51  
    6    420  Erik de Ruiter             Zwolle                1985      3e M15Sn     22:40    22:43    22:52  1:08:14  1:08:04  
    7    408  Jan Bogaard                Wezep                 1951      4e M15Ms     23:03    23:40    24:27  1:11:09  1:10:55  
    8    425  Piet Diender               Zwolle                1952      5e M15Ms     23:42    23:52    24:24  1:11:57  1:11:44  
    9     16  Giorgo Thymgio             Hattem                1963      6e M15Ms     24:32    25:01    25:13  1:14:45  1:14:40  
   10    410  Edwin Boone                Kampen                1990      4e M15Sn     24:38    25:19    25:10  1:15:06  1:15:02  
   11    409  Peter van Engen            Zwolle                1975      7e M15Ms     24:21    25:32    26:47  1:16:39  1:16:32  
   12    426  Henk Norder                Zwolle                1957      8e M15Ms     24:58    25:44    26:34  1:17:15  1:17:03  
   13    421  Piet Uffing                Hattem                1969      9e M15Ms     26:14    25:55    26:09  1:18:16  1:17:58  
   14    415  Wim Stobbink               Hattem DWL            1950     10e M15Ms     26:23    26:04    26:00  1:18:27  1:18:21  
   15    422  Nettie Beltman             Zwolle                1964      1e V15Ms     27:00    26:09    25:50  1:18:59  1:18:44  
   16    407  Liza Karman                Kampen                1984      1e V15Sn     26:42    26:37    26:16  1:19:34  1:19:20  
   17    404  Martijn van Riele          Zwolle                1978      5e M15Sn     26:22    26:42    26:47  1:19:50  1:19:43  
   18    414  Helma Bloemert             Staphorst             1967      2e V15Ms     26:05    27:40    27:23  1:21:07  1:21:02  
   19    416  Robert te Raa              Zwolle                1962     11e M15Ms     27:32    25:01    28:36  1:21:07  1:20:51  
   20    427  Herman Euverman            Zwolle                1953     12e M15Ms     27:06    27:56    28:52  1:23:53  1:23:43  
   21    411  Mart van Veen              Krimpen aan de Lek    1942     13e M15Ms     27:49    28:26    27:45  1:23:58  1:23:53  
   22    424  Jack van den Hengel        Odijk                 1966     14e M15Ms     28:35    29:25    31:19  1:29:18  1:29:07  
   23    417  Karin Peterse              Zwolle                1968      3e V15Ms     30:52    31:38    31:15  1:33:44  1:33:29  

              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.