DWLOOPSCHOOL HATTEM EEN PRIMA PLEK OM TE STARTEN, HATTEM 17 SEPTEMBER 2016
                     UITSLAGENLIJST - DE HOENWAARD 10
17-09-2016 17:32                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    275  Cerdic Piessens            Waasmunster           1992      1e M10Sn     17:17    17:38    34:55    34:53  17,200 *
    2    261  Ronald Derksen             Apeldoorn             1971      1e M10Ms     17:42    18:01    35:43    35:42  16,807 
    3    233  Edo Brouwer                Hattem DWL            1980      2e M10Sn     17:50    18:49    36:38    36:38  16,379 
    4    235  Marcel de Bats             Vaassen               1986      3e M10Sn     18:09    18:43    36:51    36:50  16,290 
    5    263  Martijn Schakelaar         Hattem                1974      2e M10Ms     18:15    19:02    37:16    37:16  16,100 
    6    210  André Kramer               Zwolle                1971      3e M10Ms     19:31    19:41    39:11    39:10  15,319 
    7    265  Gerrit van der Veen        Zwolle                1965      4e M10Ms     19:55    19:46    39:41    39:39  15,132 
    8    221  Bastiaan Winkelaar         Kampen                1982      4e M10Sn     19:53    20:35    40:28    40:25  14,845 
    9    262  Harry Derksen              Raalte                1960      5e M10Ms     20:17    20:19    40:36    40:33  14,797 
   10    253  Saskia Schutte             Veessen               1972      1e V10Ms     20:17    20:39    40:55    40:54  14,670 *
   11    273  Jeffrey ter Steege         Zwolle                1981      5e M10Sn     19:52    21:25    41:17    41:16  14,540 
   12    257  Nathan Flier               Hattem                1997      6e M10Sn     20:45    20:41    41:25    41:22  14,504 
   13    258  Evert Flier                Hattem                1962      6e M10Ms     20:44    20:43    41:27    41:24  14,493 
   14    269  Henri Plender              't Loo Oldebroek      1970      7e M10Ms     20:08    21:25    41:33    41:30  14,458 
   15    204  Richard van den Brink      Harderwijk            1961      8e M10Ms     20:54    20:55    41:48    41:45  14,371 
   16    248  Bert van de Beek           Wezep                 1986      7e M10Sn     21:33    21:27    42:59    42:55  13,981 
   17    227  Marcel Wichers             Hattem                1972      9e M10Ms     20:58    22:21    43:19    43:17  13,862 
   18    240  Melle Mulder               Zwolle                1981      8e M10Sn     21:33    22:07    43:39    43:36  13,761 
   19    260  Rene van Vliet             Apeldoorn             1955     10e M10Ms     21:44    21:59    43:42    43:40  13,740 
   20    213  Christina Mulder           Nieuwleusen           1988      1e V10Sn     21:21    22:49    44:10    44:08  13,595 
   21    270  Henry Bruins               Hattem                1976     11e M10Ms     21:41    23:10    44:50    44:45  13,408 
   22    247  Marian Fuselier            Heino                 1962      2e V10Ms     22:21    23:25    45:46    45:43  13,124 
   23    276  Anno van Ommen             Hattem                1989      9e M10Sn     23:08    23:10    46:17    46:09  13,001 
   24    268  Nardie Mulder              Zwolle                1988      2e V10Sn     23:38    23:03    46:40    46:36  12,876 
   25    280  Truus Verbiesen            Hattem                1975      3e V10Ms     22:56    23:46    46:41    46:38  12,866 
   26    212  Floris van Weringh         Zwolle                1977     10e M10Sn     23:38    23:34    47:11    47:05  12,743 
   27    282  Hendrik Jan Korterink      Wezep                 1955     12e M10Ms     23:52    23:38    47:30    47:23  12,663 
   28    232  Willem Jan Kulsdom         Dalfsen               1971     13e M10Ms     24:29    23:07    47:36    47:28  12,640 
   29    254  Reinier Jonker             Hattem DWL            1970     14e M10Ms     23:09    24:36    47:45    47:42  12,579 
   30    251  Gerrit Bronsveld           Hattem                1959     15e M10Ms     24:05    23:43    47:48    47:43  12,574 
   31    266  Geert Verbiesen            Hattem                1968     16e M10Ms     24:04    24:21    48:25    48:18  12,422 
   32    272  Martin Rotman              Wezep                 1959     17e M10Ms     24:27    24:10    48:36    48:29  12,375 
   33    274  Angelique Eghuizen         Hattem                1972      4e V10Ms     24:05    24:38    48:43    48:36  12,346 
   34    267  Erwin Scheve               zwolle                1973     18e M10Ms     24:07    24:39    48:46    48:42  12,320 
   35    255  Jeanet Tienstra            Wezep                 1972      5e V10Ms     25:12    23:36    48:47    48:31  12,367 
   36    222  Bert van der Kolk          Hattem DWL            1973     19e M10Ms     24:03    24:50    48:53    48:46  12,303 
   37    242  Roelof Pepping             Dronten               1947     20e M10Ms     23:58    25:10    49:07    49:06  12,220 
   38    259  Fred van Dam               Zwolle                1953     21e M10Ms     24:44    24:44    49:27    49:14  12,187 
   39    256  Bert Wagtelenberg          Hattem DWL            1971     22e M10Ms     24:04    25:28    49:31    49:20  12,162 
   40    228  Jan Feenstra               Dalfsen               1962     23e M10Ms     25:10    24:36    49:46    49:37  12,093 
   41    230  Willem van der Meent       Dalfsen               1976     24e M10Ms     24:35    25:54    50:29    50:21  11,917 
   42    264  Martijn Eghuizen           Elburg                1975     25e M10Ms     24:38    26:06    50:43    50:35  11,862 
   43    279  Jan Kaat                   Oldebroek             1959     26e M10Ms     25:10    25:39    50:48    50:34  11,866 
   44    244  Jans Drost                 Hattem                1973     27e M10Ms     25:36    25:14    50:50    50:39  11,846 
   45    209  Natasja Scholten           Kampen                1976      6e V10Ms     25:46    26:06    51:51    51:48  11,583 
   46    225  Harold Neijenhuis          Hattem DWL            1965     28e M10Ms     26:05    25:54    51:58    51:46  11,590 
   47    231  Wilbert van Ommen          Dalfsen               1970     29e M10Ms     25:51    26:26    52:16    52:07  11,513 
   48    207  Eric Boerkamp              Twello DWL            1961     30e M10Ms     25:22    26:55    52:17    52:08  11,509 
   49    224  Lotte Hardeman             Utrecht               1994      3e V10Sn     27:34    24:46    52:19    52:04  11,524 
   50    234  Mariske van der Wall       Heino DWL             1975      7e V10Ms     26:10    26:13    52:22    52:15  11,483 
   51    284  Ton de Ram                 Wijhe                 1952     31e M10Ms     25:52    26:41    52:33    52:27  11,439 
   52    283  Peter van Heerde           Zwolle                1965     32e M10Ms     26:33    26:18    52:50    52:36  11,407 
   53    237  Elles Hetebrij             Zwolle                1972      8e V10Ms     26:22    26:29    52:51    52:43  11,382 
   54    281  Eveline de Valk            Zwolle                1970      9e V10Ms     26:04    26:51    52:55    52:46  11,371 
   55    277  Rein Kasper                IJsselmuiden          1967     33e M10Ms     26:43    26:20    53:02    52:49  11,360 
   56    249  Aaltje Post                Wezep                 1971     10e V10Ms     25:53    27:17    53:09    52:57  11,331 
   57    236  Tia Dalstra                Hattem DWL            1973     11e V10Ms     26:56    26:55    53:51    53:43  11,170 
   58    246  Flip Nijhoff               Elburg                1952     34e M10Ms     26:47    27:17    54:03    53:55  11,128 
   59    216  Corina Fijn                Hattemerbroek DWL     1974     12e V10Ms     27:02    27:30    54:32    54:24  11,029 
   60    201  Vincent Krooshof           Biddinghuizen         1980     11e M10Sn     28:38    26:06    54:44    54:30  11,009 
   61    226  Theo de Ruiter             Hattem                1957     35e M10Ms     27:23    27:26    54:49    54:34  10,996 
   62    239  Antine Sytsma              Heerde                1973     13e V10Ms     27:23    28:23    55:46    55:38  10,785 
   63    223  J R Hardeman               Zwolle                1952     36e M10Ms     28:24    27:44    56:08    55:53  10,737 
   64    206  Marielle Vastenhoud        Hattem DWL            1984      4e V10Sn     27:50    28:20    56:10    55:58  10,721 
   65    278  Margreet de Geus           IJsselmuiden          1970     14e V10Ms     28:10    28:09    56:18    56:06  10,695 
   66    241  Margriet van Bruggen       Zwolle                1974     15e V10Ms     29:25    28:06    57:30    57:15  10,480 
   67    205  Carolien Meuleman          IJsselmuiden          1975     16e V10Ms     28:25    29:53    58:18    58:06  10,327 
   68    208  Marianne Steenbeek         Hattem                1965     17e V10Ms     29:24    28:59    58:22    58:06  10,327 
   69    252  Cilia van Kessel           Hattem DWL            1979      5e V10Sn     29:45    28:38    58:23    58:11  10,312 
   70    219  Anita van Gerner           Hattem DWL            1969     18e V10Ms     29:26    29:40    59:05    58:55  10,184 
   71    214  Inge Rill                  Kampen                1982      6e V10Sn     29:38    29:46    59:23    59:09  10,144 
   72    203  Martin Smit                Epe                   1980     12e M10Sn     28:17    31:10    59:26    59:09  10,144 
   73    200  Marion Krooshof            Biddinghuizen         1981      7e V10Sn     31:42    27:53    59:34    59:19  10,115 
   74    413  Mieke Sellis               Staphorst             1959     19e V10Ms     27:55    31:39    59:34    59:28  10,090 
   75    243  Anneke Kuiper              Hasselt               1965     20e V10Ms     30:19    31:20  1:01:39  1:01:30   9,756 
   76    271  Anton Schuurman            Amsterdam             1936     37e M10Ms     33:23    35:57  1:09:19  1:09:09   8,677 
   77    245  Ans Nijhoff                Elburg                1953     21e V10Ms     34:32    34:55  1:09:26  1:09:15   8,664 

              DWLoopschool Hattem, van Arnhemweg 9 te Hattem.